آسانسور بالابر و پله برقی

نصب و تعمیرات آسانسور ، بالابر و پله برقی

زندگی کردن در آپارتمان ها و عبور و مرور در مجتمع های مختلف اداری ، تجاری ، اقامتی ، ورزشی و تفریحی در شهر ، نیاز به استفاده از آسانسور ، بالابر و پله برقی را به شکل نیازی اساسی مطرح می کند ؛ به طوری که نبود این امکانات رفاهی در برخی مکان ها یا خراب شدن آنها می تواند منجر به از بین رفتن آسایش و حتی سردرگمی شهروندان شود.
آسانسور وسیله ای است که در طی روز و برای انجام کارهای مختلف ، بارها از آن استفاده می کنیم و بالابرها نیز به دلیلل فضای کمی که اشغال می کنند و محدودیت زیادی برای نصب ندارند ، می توانند گزینه مناسبی برای جابه جایی افراد در برخی مکان های خاص باشند.
همه ما بارها با مشکلات مربوط به خرابی آسانسورها مواجه شده ایم ؛ مشکلاتی از قبیل
:
سر و صدا در حین حرکت کابین
کند بودن سرعت آسانسور
صداهای اضافه که معمولا از بلبرینگ هستند
خرابی و شکستگی کفشک های کابین
گیر کردن آسانسور در طبقه ای خاص یا رد کردن آن
حرکت نکردن آسانسور و باز شدن پی در پی درب
تنظیم نبودن سنسورهای آسانسور
اما در هنگام مواجه شدن با آسانسور یا بالابر خراب یا پله برقی که کار نمی کند ، بهترین اقدام چیست ؟
تیم ما برای حل مشکلات مربوط به آسانسور ، بالابر و پله برقی راهکارهای مختلفی را برای شما در نظر گرفته است که باا توجه به علت یابی مشکل ایجاد شده ، در کوتاه ترین زمان آن را برطرف خواهد کرد.
بسیار مهم است که توجه داشته باشیم اگر آسانسور ، بالابر و پله برقی ها با دقت کافی نصب و راه اندازی نشده و درر زمان مشخص سرویس نشوند ، نه تنها مشکلات و کاستیهایی را برای رفاه شما ایجاد می کنند بلکه حتی می توانند حادثه ساز نیز باشند.
مرکزما این اطمینان را به شما می دهد که با نصب ، راه اندازی و رفع مشکلات مربوط به آسانسور ، بالابر و پله برقی بتوانید به راحتی در آپارتمان و محل کار خود عبور و مرور کنید و از ایمنی و آسودگی خاطر برخوردار باشید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.