تزئینات داخلی و پرده،لکه گیری

نصب و اجرای تزئینات داخلی و پرده  و لکه گیری دیوار

دکوراسیون و تزئینات فضای داخلی منزل ، نه تنها نشان دهنده سلیقه افراد خانواده است ، بلکه در ایجاد احساس آرامش و تمرکز برای افراد نیز نقش مهمی دارد.
از این رو خانم های خانه می کوشند تا با انتخاب وسایل شیک و با دوام و پرده های خوش رنگ و خوش دوخت ، تزئینات داخلی متناسب با فضای منزل را انتخاب کنند و برای انجام این کار ، حساسیت های زیادی دارند و بسیاری از موارد را مدد نظر قرار می دهند.
از طرفی یکی از نکات مهمی که برای بهتر دیده شدن دکوراسیون و تزئینات داخلی منزل باید به آن توجه داشته باشیم ،، صاف و مرتب بودن دیوارها و در صورت لزوم ، لکه گیری آنها است.
تیم ما با انجام تزئینات داخلی ، نصب پرده ها و لکه گیری دیوارها با قیمتی مناسب ، شما را برای داشتن منزلیی شیک و مرتب آماده می کند.
نصب و تهیه انواع پرده های ساده ، حریر ، زبرا و شید
نصب انواع لوستر و لامپ های هالوژن
ساخت انواع گچبری و سقف های کاذب
ساخت آرک و اوپن
ساخت انواع کمد ، قفسه ، کتابخانه و پارتیشن
ساخت انواع دیوار کوب های چوبی ، پی وی سی و طرح سنگ
نصب انواع تابلو و تابلو فرش
ساخت انواع پارکت و کف پوش
نصب کاغذ دیواری و نقاشی دیوارها
نصب و ساخت انواع آینه و کنسول
انتخاب صحیح لوازم دکوریتیم ما طراحی دکوراسیون منزل شما را با هر متراژی که داشته باشد و متناسب با هر بودجه ای که داشته باشید ، با دقت بالا انجام می دهد ؛ از طراحی اتاق های پذیرایی ، نشیمن ، خواب و اتاق کودک گرفته تا آشپزخانه و سرویس های بهداشتی .
انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای هر فضا ، تعیین جنس و طرح مبلمان ، طراحی فضای آشپزخانه و انتخاب جنس ، طرح وو رنگ کابینت ها ، انتخاب کاشی ، سرامیک و سنگ های مناسب برای سرویس های بهداشتی ، به کار گیری گیاهان خانگی در فضاهای مختلف و انتخاب فرش و قالیچه های مناسب با فضای منزلتان را به دکتر آچار بسپارید .
تیم ما با آموزش شیوه های صحیح چیدمان و معرفی سبک های مختلف دکوراسیون و با به کار گیری تزئینات داخلی و پرده های مناسب برای خلق فضایی جدید ، شما را یاری خواهد کرد .

نمای داخلی ساختمان

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.