دوربین های مداربسته

نصب/راه اندازی/تعمیر دوربین های مداربسته

استفاده از دوربین مدار بسته آن چنان مزایای فراوانی دارد که باعث می شود پیچیدگی این فناوری را فراموش کنیم و به فکر استفاده از این تکنولوژی باشیم. شما می توانید با نصب دوربین مدار بسته موجبات امنیت و آرامش خانه و محل کارتان را فراهم نمایید.

یکی از بزرگ ترین و بارز ترین دلایل نصب دوربین مدار بسته جلوگیری از جرم و جنایت است. با نصب دوربین مدار بسته در مکان مورد نظر شما می توانید امنیت را احساس کنید.

داشتن دوربین مدار بسته و نصب آن در مکان های خاصی مانند بانک ها یا فروشگاه ها که رویداد های زیادی در آن ها رخ می دهد و شما می خواهید بر تمام این رخداد ها و فعالیت ها نظارت داشته باشید خیلی مفید است. دوربین های مدار بسته مدرن نه تنها قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت بالا را دارند بلکه دارای قابلیت ضبط صدا نیز می باشند و تصاویر روشن همراه با صدای بی عیب و نقص می تواند در یک سری اتفاقات خیلی کارآمد باشد.

لحظه ای راتصور کنید که کسی با مبلغ بالایی پول نقد از بانک خارج شده و مورد حمله سارقان قرار می گیرد, اینجاست که کارآمدی دوربین های مدار بسته احساس می شود زیرا با همان تصاویر و صدای ضبط شده از دوربین نصب شده در ورودی بانک می توانید شاهد کافی را به کلانتری و دادگاه ارائه داده و هرچه سریع تر سارقان را پیدا کنید.

یکی دیگر از مزایای نصب دوربین مدار بسته این است که شما می توانید از فیلم دوربین مدار بسته برای حل و فصل اختلافات و گرفتن تصمیم عادلانه کمک بگیرید. به عنوان مثال اتفاقاتی که بین کارکنان یا پرستاران و بیماران و … رخ می دهد و منجر به کشمکش و دعوا می شود.

کارشناسان شرکت نگاکو می توانند شما را در زمینه نصب دوربین مدار بسته راهنمایی نمایند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.