طراحی سایت

طراحی وب سایت

سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکار گیری نیروهای متخصص،مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است، ما معتقدیم موارد زیر  شیرازه ی یک طراحی  بدون نقص را رقم می زنند که همواره سعی شده در کنار ارائه کیفیتی مثال زدنی هزینه ها تا حد ممکن در حداقل باشند.

۱: طراحی و برنامه نویسی اختصاصی از ۰ تا ۱۰۰ .

۲: بهره مندی از کنترل پنل جدید این امکان را می دهد وب سایت  به طور مرتب با تکنولوژی های روز و تغییرات جدید بروز رسانی  شود.

۳: عملیات بهینه سازی برای موتورهای جستجو به طور کامل بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدو شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام می شوند.

۴: استفاده از سرورهای اختصاصی با مشخصات کاملاً بروز جهت میزبانی وب سایت.

از کجا شروع کنیم؟

  • ۱-نمونه کارهای ما را ببینید.
  • ۳-اگر طراحی اختصاصی متناسب با بودجه شما نیست قالب عمومی انتخاب کنید.
  • ۶-جهت پاسخ به هرگونه سؤال لطفا با ما تماس بگیرید (برقراری ارتباط با ما)

در این قسمت به مباحث و نکاتی می پردازیم که قبل از سفارش، مشتری با آن ها مواجه می شود و سعی می کنیم با تشریح آن ها و آگاهی بیشتر انتخاب بهتری انجام دهید.
اولین نکته ای که مشتریان در حین مرحله تحقیق و بررسی شرکت ها متوجه می شود، اختلاف زیاد قیمت ها در شرکت های مختلف است.در رابطه با این موضوع مهمترین نکته ای که باید مد نظر داشت این است که طراحی سایت سفارش و نه یک محصول از یک برند است که در چندین فروشگاه موجود است. پیداست نحوه انجام یک سفارش با توجه به سیاست ها و اهداف شرکت های مختلف متفاوت خواهد بود.جهت روشن تر شدن مطلب به این مثال توجه نمایید:
فرض کنید شما قصد احداث یک بنا را دارید و به چند پیمان کار ساختمانی نیاز های خود را اعلام می کنید.هر پیمان کار هزینه اموری را که می خواهد انجام دهد برآورد می کند و قیمت خود را به شما اعلام می کند.یک پیمان کار می تواند فقط نیاز های درخواست شده شما را در نظر بگیرد،پیمان کار دیگری می تواند علاوه بر آوردن نیاز های فعلی شما،مواردی را نیز به شما پیشنهاد دهد و یا فنداسیون را طوری طراحی کند که در آینده شما بتوانید بنا را توسعه دهید و یا اینکه اصول ایمنی و فن آوری را در نظر بگیرد که در آن زمان شما متوجه نشده باشید.
این دو پیمان کار قیمت های متفاوتی به شما پیشنهاد می دهند حتی ممکن است قیمت پیمان کار اول از دومی بیشتر باشد.ممکن است قیمت مناسب را حتی بعد از احداث بنا نتوان فهمید.بنابراین باید ازاینکه سفارش شما با چه جزیاتی انجام می شود و همچنین از نحوه انجام مراحل کاملاً آگاهی پیدا کنید تا انتخاب درست تری نیز در مورد قیمت داشته باشید.درطراحی سایت از روی شکل ظاهری وب سایت نمی توان قیمت را تشخیص داد چراکه این پیکری بندی آن وب سایت است که ثبات و آینده آن را تعیین می کند،یادمان باشد مناسب بودن شکل ظاهری شرط لازم ولی ناکافی است و با پیکری بندی مهندسی شده می تواند کافی باشد.همچنین نباید فراموش کرد که وب سایت همیشه نیاز به رشد و تکامل همراه با گسترش فعالیت های مجموعه مالک آن دارد و سفارش  شما  تنها نیازهای آن لحظه شما است.در نظر گرفتن این نکته تأثیر زیادی در نوع،سبک و پیکربندی سایت شما دارد که خود نیازمند دانش فنی بالاتر،تجربه زیاد و دید وسیع تر دارد.


شرکت شما در اینترنت چه لباسی می پوشد؟

در دنیای امروز این موضوع که شرکت ها، سازمان ها و حتی افراد برای اعلام حضور و ارتباط با مشتریان خود سایتی داشته باشند امری حیاتی و ضروری است و در آن هیچ شکی نیست. ولی سوالی که مطرح می شود این است که چه سایتی برای کسب و کار  شما مناسب است؟ امروزه میلیون ها سایت در زمینه های مختلف  طراحی و بارگذاری شده است، تشخیص اینکه کدام طرح یا پلت فرم برای شما مناسب است امری کاملا تخصصی است. در این شرکت ما سعی داریم بهینه ترین و کارآمدترین تصمیم برای طراحی و ایجاد سایت شما گرفته شود. به واسطه تخصص و مهارت هایی که تیم اجرایی و مهندسی این بخش در زمینه طراحی و برنامه نویسی دارد، هیچ طرحی نیست که نتوان آن را اجرا نمود.

ظاهر سایت همه چیز یک سایت نیست!

شاید همه فکر کنند یک سایت خوب باید طراحی خوبی داشته باشد. اگر سایت شما بهترین طراحی را داشته باشد ولی در رده های پایین جستجوی گوگل قرار بگیرد چه فایده دارد؟ قسمت مهم از طراحی سایت به این مسئله بر می گردد که چگونه سایت بهینه ای نوشته شود تا در رده های بالای موتور های جستجو چون گوگل قرار بگیرد. تیم ما با آگاهی به تکنیک ها و استاندارهای بروز دنیای وب و برنامه نویسی  به شما این تضمین را می دهد سایتی در اختیارتان می گذارد که همه جوانب، بهینه سازی هم از جهت سرعت بارگذاری و موتور های جستجو، واکنشگرا بودن ( ریسپانسیو ) و داینامیک بودن ( قابلیت ایجاد و تغییر آسان همه بخش های سایت توسط مدیریت آسان ) سنجیده و در نظر گرفته می شود.

تیم ما نظر را از شما می گیرد! 

ما سعی می نماییم که با توجه به نیاز شما گام بر داریم اما این دلیل نمی شود که چون شما از استاندارد ها و تکنولوژی های جدید طراحی سایت مطلع نیستید یک سایت غیر کاربردی، حتی با این که خواسته شماست برایتان طراحی گردد، تلاش ما در طراحی سایت بر تعامل استوار است. اما آنچه که تحویل خواهید گرفت قطعا یک سایت پویا، واکنشگرا، بروز و بسیار شیک است که استاندارد ها و اصول طراحی و برنامه نویسی در آن رعایت شده است.

خدمات بخش طراحی سایت شرکت ما:

طراحی استاتیک :

وب سایتی است که فقط اطلاعات ثابت وارد می شود و نیازی ندارد که خبر یا مطلبی به سایت اضافه نمایید .

طراحی داینامیک :

وب سایتی است که قابلیت مدیریت را به افرادی که علاقمند هستند بارگذاری مطالب وب سایت خود را به شخصه انجام دهند، از طریق پنل مدیریتی آسان و فارسی ایجاد می کند.

طراحی به روش WEB3.0 :

استفاده از HTML5 و CSS3 و جی کوئری برای دادن جلوه های بهتر و جدیدتر در وب سایت و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز جهان در طراحی.

کلام آخر ، نگذارید با یک طراحی بد و غیر حرفه ای سایت، وجهه شرکت شما به خطر بیافتد.