موبایل

برنامه نویسی موبایل ، برنامه نویسی اندروید ، برنامه نویسی ios

چرا برنامه نویسی موبایل ، جزو مهمترین توانایی های تیم برنامه نویسی شرکت هاست؟

امروزه تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها ، بیشترین وسایلی هستند که کاربران از آن ها استفاده می کنند. افزایش تعداد کاربران تلفن های همراه ، برنامه نویسی موبایلmobile programming و طراحی اپلیکیشن های کاربردی هم اکنون جزو مهم ترین تخصص ها در بازار تکنولوژی به شمار می رود. در حال حاضر برنامه نویسی موبایلmobile programming ، شامل برنامه نویسی اندرویدAndroid Programming وبرنامه نویسیIOSIOS Programming از روش های نوین جهت حرکت در مسیر پیشرفت تکنولوژی می باشد و رویکار آمدن این گوشیهای هوشمند ( smart phonee ) و انواع تبلت ها دربازار باانواع سیستم عامل ها همچون اندروید ،آی او اس ( IOS ) و ویندوز موبایل می توان امکاناتی بسیاری را برای کاربران فراهم نمود . برنامه نویسی موبایلmobile programming همراه و همگام بودن با تکنولوژیست و از اصلی ترین و اساسی ترین مواردیست که شرکت ها باید جایی در طرح تجاری خود برای آن در نظر بگیرند. شرکت سروش پرداز ،برنامه نویسی اندرویدAndroid Programing و برنامه نویسی آی او اسIOS Programing را همگام با استانداردهای روز و با استراتژی هدفمند انجام می دهد. هم چنین شرکت تجارت الکترونیک سروش پرداز ، جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان خود به مشاوره های مدیریتی جهت طراحی اپلیکیشن های کاربردی و استفاده بهینه از این تکنولوژی می پردازد. تولیدنرم افزارهای تلفن همراه میتواند دربخشهای متفاوتی مانند فروشگاه های آنلاین ، وب سایت های تخفیف گروهی ، وب سایت های کتابخانه مجازی ، حسابداری ، امور اطلاع رسانی ، مارکتینگ و بسیاری مباحث دیگر انجام گیرد.

جاوا در خدمت موبایل

برنامه نویسی و تولید نرم افزار های موبایل مانند هر ابزار قابل برنامه نویسی که از یک سری زبان ها(مانند :c# ،C++ ،جاوا و…) استفاده میکنند بیشتر توسط زبان قدرت مند JAVAA نوشته می شود. جاوا یکی از بهترین و مهمترین زبان هایی است که میتوان توسط آن بروی موبایل برنامه نویسی کرد، قدرت زبان جاوا تولید نرم افزار هایی بروی وسایل الکتریکی و دارای کنترل از راه دور است. از C و C++ میتوان به عنوان نزدیک ترین زبان به جاوا نام برد.بعد از اتمام کار برنامه نویسی بروی سیستم عامل های خاص خود نظیر Android ، Windows و IOS راه اندازی میشود.

تجربه ی کاربری یا UX

تجربه ی کاربری (UX design) در ارتباط بین نرم افزار موبایل و کاربر بسیار مهم است بطوری که یک تجربه ی کاربری مناسب کاربر را قادر میسازد تا از قابلیت نرم افزار نهایت استفاده را ببرد این امر ناشی از شناسایی دقیق کاربر و نیازهایش میباشد بر اساس قانون ۸۰-۲۰ ،۸۰% نرم افزار های موبایل تنها %۲۰ کارایی دارند یک UX (User Exprience) مناسب میتواند این مقدار را افزایش دهد

نرم افزار های ترکیبی

در این حوزه به سه گروه از نرم افزارهای تولید شده میپردازیم.نرم افزارهای بومی (Native App)، نرم افزار های تحت وب (Web Appp) و نرم افزار های ترکیبی(Hybrid App).

نرم افزار های تحت وب

نرم افزار های تحت وب (Web App) این دسته از جزء نرم افزار های اصلی نمیباشند و شامل وب سایت هایی که توسط مرورگرهای وب جستجو میشوند برای کاربران اجرا میشود.

موبایل را تبدیل به دنیای کسب و کار خود بکنید !

با توجه به رشد روز افزون موبایل ها غفلت از این پلتفرم آماده و همه گیر ضربه مهلکی بر پیکره کسب و کار ها خواهد زد. تیم ما با توجه به ضریب نفوذ بسیار بالای موبایل مابین مردم و اقشار مختلف جامعه واحدی منسجم و حرفه ای برای اپلیکشن های موبایل در نظر گرفته است.

خدمات تیم ما در زمینه اپلیکشن های موبایل :

طراحی گرافیکی متناسب با نیاز کاربر:

با توجه به میزان دقت بالای افراد نسبت به آنچه که در موبایل می گذرد قطعا یک طراحی سطحی کاربر را به خود جذب نمی کند.

طراحی رابط کاربری متناسب با نیاز کاربر:

آنچه که یک اپلیکشن را محبوب می کند رابط کاربری آن یا همان تجربه کاربریست. (User Experience)

طراحی لوگو :

طراحی لوگو برای اپلیکشن به شدت مهم و اثر بخش است چرا که این نشان را همواره جلوی خود می بینند.

انتشار مناسب:

بسیار اپلیکشن هایی بودند که ساخته شده ولی به دلایل ضعف در انتشار گسترده کارایی چندانی برای صاحبان آن اپلیکشن ندارد، تیم ما متعهد می شود که اپلیکشن شما را به بهترین نحو منتشر بشود.

موبایل